DÖK képek

DÖK

Gyermekközpontú légkör jellemzi az iskolánkat és ezt visszük át a diákönkormányzat munkájába is. Gyerekeinknek nagyfokú szabadságot és teret engedünk a programok kiválasztásában és önálló szervezésében.
Diákönkormányzatunk hagyományos és minden évben újabb programokkal ad lehetőséget a szabadidő hasznos eltöltéséhez.
Tradicionális programjaink közé tartoznak a papírgyűjtés, az egészséges életmód programba bekapcsolódás, a farsangi rendezvények. Az idei évben 3 esemény kapcsán tartunk megemlékezést: a zenei világnap, takarékossági világnap, a magyar kultúra napja és a föld napja. Nagy sikert arat az évente megújuló diákönkormányzati nap. Rendeztünk már kerékpár ügyességi versenyt, filmklubot, autós biztonsági délutánt a Kiskun Autós Iskola segítségével.
A szervezés során nagy hangsúlyt fektetünk a tanulós öntevékenységére. Mivel iskolánk a kompetencia alapú oktatást hangsúlyozza, így mi is törekszünk a szociális kompetencia kiemelt fejlesztésére. Fontosnak tartjuk, hogy nem elég egy közösséghez tartozni, hanem tenni is kell a jó hangulatért, a nemes célokért.
Munkánkat két nevelő segíti. Hozzájuk bizalommal fordulhatunk, ha segítségre van szükségünk.

További képek a BELOVA FotóAlbumban >>