Elérhetőségek >

Emlékezés az Aradi vértanukra>

1956 október 23. >

Művészeti Gála

Iskolánkban nagy gondot fordítunk a tehetséggondozásra, a hátrányos helyzetű tanulók felzárkóztatására és a sikerélmény átélésére az ő esetükben is.
Minden gyermek tehetséges lehet valamiben. Ez adta az ötletet nevelőinknek számára, hogy olyan rendezvényt szervezzünk, ahol tanulóink társaik és szüleik előtt is bemutathatják bármely műsorszámban (zene, ének, tánc, dramatikus játék, bűvészet stb.) tehetségüket.
Azóta már 7.éve rendezzük meg Művészeti Gálánkat, melyet selejtezők előznek meg.
Mind a kollegáink, mind a gyerekek nagy izgalommal készülnek az előadásra. Szüleiket pedig büszkeséggel tölti el gyermekük sikere. Az elmúlt tanévben (2008/2009) a nagy érdeklődésre való tekintettel az Erdei Ferenc Művelődési Központ színháztermében került sor a Gálára, ahol telt ház előtt mutathatták be diákjaink produkcióikat. Gálánk színvonalát tovább emelte, hogy iskolánk szlovén testvér iskolás csoportja is ekkor látogatott el hozzánk, így ők is külön műsorszámmal készültek.

KÉPEK A MÚLTBÓL

small product photo