Header imageHeader image

Sulim

Sulim Alkotópályázat 2018.

Sulim Alkotópályázat. EFOP 3.1.5
Nagy lelkesedéssel alkottak a diákok, arról milyen környezetben szeretnének tanulni a jövőben. Fantasztikus munkák születtek, amelyek tele voltak jó ötletekkel. A feladat megoldása közben mégis az volt a legjobb, hogy együtt dolgozhattak, együtt gondolkozhattak a jövő iskolájáról. Természetesen az egész nap nagyon vidámhangulatban zajlott.

Header image

A pályaművekben a tanulók a művészet eszközeivel mutathatják be, milyennek látják iskolájukat, milyen számukra az ideális iskola, és szerintük miként válhat egy nevelési intézmény nyitottá, befogadóvá. Az alkalmazható eszközök tárháza széles: rajz, festmény, linómetszet egyaránt készíthető, csakúgy, mint fogalmazás, mese, vers, valamint fotó és videó is. A beérkezett pályázatokat szakértőkből álló zsűri értékeli. Az intézmények a minősítő oklevél mellett értékes díjakat: fejlesztő- és sporteszközöket kapnak.

Header imageHeader image

Header image   Header image Header image Header image