Header imageHeader image

2022/23

Válogatás a 2022-23-as tanév eseményeiből

Header image

A 2022-23-as tanév is eseményekben gazdag év volt számunkra. Sok színes programmal tarkítottuk a hétköznapokat. Nemzeti ünnepeinkre nagyon színvonalas műsorokkal készültek a gyerekek és felkészítőik.
Köszönjük minden tanulónak, pedagógusnak és minden kollégának aki bármilyen módon hozzájárult a műsorok megvalósításához.
Nagy élmény volt a tűzoltóság meglátogatása vagy az élménynap az iskolában. Fergeteges hangulat volt a farsangi bulin is, ahol nagyon ötletes jelmezekbe öltöztek kicsik és nagyok.
Idén alkalmunk volt megrendezni a Roma Vers és Prózamondó versenyünket és a Vándorlás rajzpályázatot. Köszönjük a zsűri munkáját, a résztvevők felkészülését, a sok rajzot, a vendégeknek, hogy elfogadták a meghívást, és nem utolsó sorban kollégáink munkáját, a dekorálásban és a felkészítésben.
Az év vége fontos eseménye volt a ballagás. Végzős diákjaink elbúcsúztak az iskolától, tanáraiktól, diáktársaiktól.

Köszönjük a gyönyörű dekorációt és a műsort a hetedik osztálynak és minden kollégának aki részt vett a megvalósításban.

Header image   Header image Header image Header image